Nabídka satelitní a internetové TV
Skylink - logo  /  freeSAT - logo

Instalace

Průběh:

Po objednání služby Vás budeme telefonicky kontaktovat z technického oddělení pro domluvení vhodného termínu. Poté k Vám ve stanovený  termín dorazí profesionální technik a provede montáž.


Instalace satelitního kompletu

Náš technik Vám dodá satelitní vybavení, parabolu 80cm (satelitní anténu), LNB konvertor, HD přijímač, dekódovací kartu a kabeláž (v případě balíčku na 1TV 10m, na 2 TV 20m). Za symbolickou 1 Kč získáte satelitní vybavení a profesionální instalaci v hodnotě 7 000 Kč. Veškeré zařízení přechází ihned do vašeho vlastnictví. Technik vám vše profesionálně nainstaluje a zprovozní v rámci standardní instalace (nejsou započítány výškové práce, pokud nějaké budou, držák a cesta technika).

Instalace Live TV

Na tabletu a mobilu se stačí příhlásit přes aplikaci Skylink Live TV pro Android i iOS , na PC a notebooku živě na livetv.skylink.cz. V aplikaci Skylink Live TV pro PC, mobil, tablet nebo chytré televize LG a Samsung se přihlaste svým e-mailem a heslem (stejné jako pro přihlášení do Vaší Zákaznické zóny). Skylink Live TV je automatickou součástí Vašeho předplaceného programového balíčku na satelitu. Nemusíte se již dál o nic starat.Součástí náplně práce technika je i případná pomoc s výpovědí + demontáž zařízení od Vašeho stávajícího poskytovatele. Pokud stále nevíte či váháte kvůli instalaci služeb, tak se rozhodně ničeho nemusíte bát! Po každé provedené objednávce, Vás bude telefonicky kontaktovat náš profesionální operátor, objednávku s Vámi ještě jednou ověří, potvrdí a teprve poté odesíláme na technické oddělení a dispečink! Přejeme skvělou zábavu při sledování digitální televize!
Jméno
Email
Předmět
Text
Jméno
Telefon*
Předmět
Email
Text
Formulář pouze pro nové zákazníky.

Pro stávající zákazníky při problému s fakturací, aktivaci/deaktivaci balíčků, zrušení smlouvy nebo technické informace volejte: 222 999 900